Bericht versturen
CHINA De Verf van de aërosolnevel fabrikant
Contacteer ons

Contact Persoon : Eric Johnken

Telefoonnummer : 86-13824322829

WhatsApp : +8613824322829

Free call

De 135e Kantonbeurs

April 19, 2024

Laatste bedrijfsnieuws over De 135e Kantonbeurs

Beste gewaardeerde klanten en partners,
Wij zijn verheugd u te kunnen melden dat onze deelname aan de 135e Canton Fair Fase 1 een groot succes was.We hadden de gelegenheid om onze trouwe klanten te ontmoeten en ook nieuwe vrienden te maken onderweg.
Terwijl we ons voorbereiden op de 135e Canton Fair Fase 2, nodigen we u van harte uit om nog een keer bij ons te komen in Guangzhou.Ons team heeft een opwindende productlijn samengesteld die, we zijn ervan overtuigd, aan uw behoeften zal voldoen en uw verwachtingen zal overtreffen..
Voor degenen die niet konden deelnemen aan Fase 1, verwelkomen we u om onze stand te bezoeken op de tweede fase van de beurs.We danken u voor uw voortdurende steun en kijken ernaar uit om opnieuw contact met u te maken.
Ons team is toegewijd aan uitzonderlijke klantenservice en kwaliteitsproducten.We geloven dat de Canton Fair een geweldig platform is om ons merk te laten zien en contact te maken met onze lokale en internationale partners..
Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft of een afspraak met ons team wenst te maken.
135e Kantonbeurs Fase 2
Standnummer: 16.3 D21-22
Datum: 23 tot en met 27 april,2024
Locatie: Nee.382Yuejiang Zhong Road, Guangzhou 510335, China
Wij hopen u daar te zien.
Eerlijk gezegd,
I-likegroep

Shenzhen I-like Fine Chemical Co., Ltd.

 

laatste bedrijfsnieuws over De 135e Kantonbeurs  0

laatste bedrijfsnieuws over De 135e Kantonbeurs  1

 

 

 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in