logo
CHINA De Verf van de aërosolnevel fabrikant

Aeropak Epoxyhars Punctuur Reparatie Vloeistof Bandenkit

Productdetails:
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: AEROPAK
Certificering: REACH, RoHS, ISO9001
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 3000
Prijs: $1.50-2.50

Gedetailleerde informatie

Hoofdmateriaal: Vloeistof Belangrijkste grondstof: rubberen latex
Maat: 500 ml (16,91 fl.oz) Afmeting lekafdichting: Tot 6 mm
Effectieve duur: 8+ maanden Bijvulinterval: Om de 6 maanden
De duurzaamheid van de banden neemt toe: 60% Vermindering van de klap: 80%
Volumeopties voor afdichtmiddel: 300 ml, 500 ml, 1000 ml, 4L, 20L Niet-giftig: Ja
Niet-aërosol: Ja niet-vluchtig: Ja
Niet-roest aan de rand: Ja Niet corrosief voor banden: Ja
niet-klevend: Ja
Markeren:

epoxyhars bandenkit

,

punctuur reparatie vloeistof

,

noodbanden reparatiekit

Productomschrijving

Aeropak Epoxyhars Puncturereparatie Vloeibare bandensluitmiddel
Vloeibare bandensluitmiddel
Voordelen en kenmerken
  • Niet-toxisch, niet-aerosol, niet-vluchtige formulering
  • Vermijdt de noodzaak van de dienst van een sleepwagen
  • Niet-roestend voor velgen, niet-corrosief voor banden, verhoogt de luchtdichtheid en verlengt de duurzaamheid van banden met 60%
  • Niet kleverig voor buizen, banden en velgen - gemakkelijk schoon te maken met water
  • Verzegelingen van binnenbuispuncties tot 6 mm in diameter
  • Biedt permanent afdichting voor buisloze bandenpuncties
  • Speciale chemische middelen helpen banden af te koelen en ontploffingen met 80% te verminderen
  • Vaststelt puncties onmiddellijk, herhaaldelijk en permanent - één injectie verwerkt meer dan 50 puncties (tijdelijk voor buisbanden die traditionele reparatie nodig hebben)
  • Verkrijgbaar in specifieke volumes voor verschillende bandengroottes: 300 ml, 500 ml, 1000 ml, 4 L, 20 L en meer met een verbeterde dop voor een gemakkelijker aanbrengen
De band blijft 8+ maanden in de band met ons minimaal aanbevolen volume.
Voor maximale punctiebescherming en optimale prestaties wordt de splijtstof gebruikt om de banden van de banden te dichten.We raden aan om het afdichtingsmiddel om de 6 maanden te vullen..
Belangrijke voorzorgsmaatregelen
  • Dit afdichtingsmiddel moet voor het aanbrengen gelijkmatig op en neer geschud worden.
  • Niet mengen met andere zelfverzegelingsmiddelen of water
  • Dit afdichtingsmiddel moet vooraf in de band worden gevuld voordat de band doorboort
  • Voor gebruik na de punctie: spot de punctie en draai de band naar de positie van de punctie op de onderste helft (positie van 6 uur), druk vervolgens het afdichtingsmiddel in de band en opblaas met een luchtpomp
  • Niet afdichten van de perforaties buiten het loopvlak gebied of gaten gemaakt door gereedschappen zoals ruwe rasps
  • Tijdelijke reparatie van personenbussen met buizenbanden - controleer regelmatig en zoek onmiddellijk professionele reparatie voor eventuele lekken
  • Oogbescherming moet worden gedragen tijdens de installatie
  • Kan van invloed zijn op de nauwkeurigheid van het ingebouwde TPMS van de band
  • Toepassing op oude banden van slechte kwaliteit of banden met ongelijke binnenbuizen kan de afdichtingsprestaties beïnvloeden
  • Schadelijk bij inslikken - buiten het bereik van kinderen
Aeropak tyre sealant product display Aeropak sealant application demonstration Aeropak sealant packaging and sizes Aeropak sealant features and benefits Aeropak sealant safety information Aeropak sealant packaging details
Alle producten verpakken volgens 12 stuks/24 stuks/48 stuks in een karton, met een kruisvormige kaart om elk blik te scheiden en te beschermen tegen krassen.
Voor LCL-zendingen: goederen die op pallets zijn verpakt en met plastic folie zijn verpakt voor veilig vervoer en kwantiteitsbescherming.
Voor het laden van volledige containers: alleen vervoerd in DG-container (UN1950, IMO 2) met veiligheidsnetten om te voorkomen dat goederen vallen.
Onze diensten
Producten van hoge kwaliteit
Strenge controle van elke productieverbinding, inclusief de bevestiging van het kunstwerk, de productie, de productie van blikken, grondstoffen, vulling, verpakking en transport.De afdeling kwaliteitscontrole voert tijdens de productie willekeurige tests uit.- Inspectie door derden aanvaard.
Professionele gevaarlijke goederenvervoer
Aerosolproducten die zijn ingedeeld als gevaarlijke goederen UN1950, IMO2.2Onze verzendingsagent heeft meer dan 11 jaar ervaring met het verwerken van gevaarlijke goederen.
Sterke productiecapaciteit
Maandelijkse productiecapaciteit van meer dan 6 miljoen stuks, om de levering op tijd te garanderen.
Certificeringen
REACH, ROSH, TUV, ISO9001 en andere industriële certificeringen.
Volmaakte dienst
Gratis OEM- en ODM-diensten met een eersteklas ontwerpteam, professionele technische adviseurs, managementteam en R & D-personeel..
Rijke ervaring in de industrie
17 jaar ervaring in de industrie, 10+ jaar ervaring in de buitenlandse handel.
Samenwerking met bekende merken
OEM-service voor Wynn's en SHIELD voor meer dan 4 jaar.
Aeropak FAQ and support information Aeropak home and contact information Aeropak additional product information

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn